Питання та відповіді

Сервіс Safezaim з'єднує потенційних позичальників і фінансові компанії. Ви шукаєте, де взяти гроші в борг, а ми знає десятки МФО, які готові надати вам позики на самих різних умовах. Вимоги у них всіх різні, параметри позик також розрізняються, тому ми аналізуємо ваші можливості і запити, щоб підібрати оптимальний варіант. В результаті нашої роботи ви швидко і з першого разу отримуєте потрібну суму без відмови на найвигідніших умовах зусіх можливих.

Ми підберемо відповідний варіант всім, хто має українське громадянство і вік старше 18 років. Місце роботи, стаж, івень доходів, кредитна історія, місце проживання та еєстрації можуть бути будь-якими, головне відповідати базовим вимогам до позичальників.

При оформленні позики через Safezaim знадобиться тільки паспорт, мобільний телефон і email. Вкажіть паспортні дані в анкеті, отримуйте на телефон повідомлення від сервісу і від кредитора, в електронній пошті вивчайте персональні рекомендації з кращими пропозиціями.

Почати слід з реєстрації в сервісі, потім потрібно заповнити анкету і сплатити доступ до підібраним позиками. Комісія сервісу - гривень. Вам буде розрахований кредитний рейтинг, єдина заявка відправиться всім партнерам-МФО, зібрані попередні відповіді. Чи залишиться вибрати найвигідніший варіант і забрати гроші.

Параметри позики залежать від індивідуальних характеристик клієнта, його платоспроможності, репутації, можливостей і потреб. Сервіс Safezaim пропонує позики від своїх партнерів в таких межах - від 500 до 15 000 гривень. Термін їх повернення може досягати від 1 дня до 12 місяців. Але при перших зверненнях доступно не більше 500 - 5 000 гривень на 1-2 місяці, інші умови - тільки для постійних і перевірених клієнтів.

У разі неповернення загальної суми позики, кредитор можливо нарахує штраф за прострочення позики. Більшість кредиторів йдуть на поступки і дають додаткові 3-7 робочих днів для оплати. Вони передбачені спеціально для Вас на випадок, наприклад, якщо банківський переказ зайняв більше часу, ніж зазвичай, або Ви просто пізно відправили суму. Однак, в випадку неотримання від Вас будь-якої реакції протягом тривалого часу, буде нараховано штраф за прострочення терміну погашення позики розміром в середньому 0,10% від початкової суми позики, дані про Вас можуть бути передані в реєстр боржників, а заборгованість колекторському агентству для стягнення боргу.


Про всі терміни виконання платежу, кредитор своєчасно інформуємо Вас по СМС і електронною розсилкою листів. Рекомендуємо Вам вносити платіж в день отримання цих нагадувань. Так, Ви збережете репутацію добросовісного позичальника і зможете отримати знижки при наступному зверненні в організацію.